PRANIE I CZYSZCZENIE DYWANÓW / WYKŁADZIN / TAPICEREK     

JASŁO / KROSNO  I OKOLICE 

Profesjonalne usługi prania i czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych i samochodowych

tel. 607 931 411

Pranie tapicerki samochodowej - Szuruburu Jasło

Czyste i schludne auto to Twoja wizytówka!

Fotele samochodowe w Twoim aucie posiadają liczne plamy, a wnętrze nieprzyjemnie pachnie? Czyszczenie tapicerki samochodowej rozwiąże ten problem! Skontaktuj się z nami, a jako profesjonalna firma czyszcząca w mieście Jasło dobierzemy odpowiednie środki czyszczące do rodzaju zabrudzeń wewnątrz Twojego samochodu!

Pranie tapicerki samochodowej jako sposób na odświeżenie wnętrza auta – skontaktuj się z firmą z miasta Jasło!

Obecnie prawie każdy z nas posiada auto – dojeżdżamy nim do pracy, wybieramy się na delegacje służbowe, podróżujemy z rodziną. W samochodzie często spędzamy nawet do kilku godzin dziennie! Dlatego tak ważne jest regularne pranie tapicerki samochodowej. Firma czyszcząca stacjonująca w mieście Jasło wykona dla Ciebie usługę czyszczenia tapicerki w przystępnej cenie! 
Stosujemy w pełni bezpieczne środki czyszczące najwyższej jakości. Dzięki nim nie tylko odświeżamy wnętrze auta oraz usuwamy zabrudzenia, ale również likwidujemy kurz i roztocza, które mogą być przyczyną alergii oraz wielu chorób. Aktywna piana, którą stosujemy podczas czyszczenia zabija mikroorganizmy, czyniąc tapicerkę samochodową czystą i bezpieczną dla zdrowia.

Bezpieczne czyszczenie tapicerki samochodowej – świadczymy usługi na terenie miasta Jasło

Zastanawiasz się, czy czyszczenie oraz pranie tapicerki są w pełni bezpieczne? Skontaktuj się z nami, a jako profesjonalna firma czyszcząca odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. 
Zapewniamy, że wykonanie usługi nie grozi zniszczeniem czy odbarwieniem czyszczonej tkaniny. Środki, które wykorzystujemy są skuteczne, a jednocześnie w pełni bezpieczne dla materiału. Technika wykorzystywana do usuwania plam i zabrudzeń dodatkowo impregnuje tapicerkę, dzięki czemu staje się odporna na zabrudzenia oraz osiadanie kurzu czy smogu. Wszystko to dla Twojego komfortu i zdrowia.

JASŁO / KROSNO I OKOLICE  

tel. 607 931 411