PRANIE I CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ    

JASŁO / KROSNO  I OKOLICE 

tel. 607 931 411

Pranie tapicerki meblowej - Szuruburu Jasło

Czyste i przyjemne w dotyku – kanapy, fotele i krzesła

Planujesz gruntowne porządki? Chcesz odświeżyć swój wypoczynek oraz obite krzesła? Pranie tapicerki meblowej w warunkach domowych przy użyciu środków czystości z osiedlowego sklepu może nie być skuteczne. Jeśli mieszkasz w mieście Jasło, skontaktuj się z nami, a efektywnie wyczyścimy Twoje meble!

Profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej w mieście Jasło

Twoje fotele posiadają trudne do usunięcia plamy? Kanapa jest cała od sierści Twojego pupila? Myślisz, że próbowałeś już wszystkiego, a jedyne, co pozostaje, to wymiana mebli na nowe? Nic bardziej błędnego! Jako profesjonalna firma czyszcząca z Jasła poradzimy sobie z każdymi, nawet najtrudniejszymi do usunięcia zabrudzeniami! Czyszczenie tapicerki meblowej wykonujemy przy pomocy wysokiej jakości, nietoksycznych i bezpiecznych środków czyszczących. Usuwamy plamy, neutralizujemy nieprzyjemne zapachy oraz impregnujemy tapicerkę meblową, przedłużając jej użyteczność i dobry wygląd na lata!
 W swojej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt renomowanej marki. Pranie odbywa się techniką ekstrakcyjną, która jest najbardziej skuteczna. Dzięki temu masz pewność, że efekt będzie zadowalający.

Jak pracujemy w mieście Jasło? Pranie tapicerki meblowej od zaraz!

Zainteresowały Cię nasze usługi? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z profesjonalnych usług w mieście Jasło! Czyszczenie tapicerki meblowej jest niezwykle skuteczne! 
Przed przystąpieniem do prac każdorazowo rozpoznajemy tkaninę oraz ewentualne zabrudzenia. Wykonujemy wstępne odkurzanie, które pozwala nam pozbyć się powierzchownych, łatwych do usunięcia zabrudzeń. Na tak przygotowany materiał nanosimy środki czyszczące, a na trudne plamy – odpowiednie preparaty odplamiające. Przy pomocy specjalistycznego sprzętu ekstrakcyjnego wypłukujemy wszelkie zabrudzenia. Następnie impregnujemy meble, dzięki czemu dłużej pozostaną czyste. Zadowalający efekt, odświeżenie mebli na długi czas – sprawdź sam!

JASŁO / KROSNO I OKOLICE  

tel. 607 931 411