PRANIE I CZYSZCZENIE DYWANÓW / WYKŁADZIN / TAPICEREK  

JASŁO / KROSNO  I OKOLICE 

Profesjonalne usługi prania i czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych i samochodowych


tel. 607 931 411

Pranie dywanów i wykładzin - Szuruburu Jasło

Czyste dywany wolne od roztoczy i zabrudzeń

Dywan lub wykładzina dywanowa to doskonałe elementy wystroju mieszkania czy biura. Dodają uroku oraz stylu każdemu wnętrzu. Jednak, aby utrzymać wykładzinę w dobrym stanie, konieczne jest regularne czyszczenie dywanów. Mieszkasz w mieście Jasło i poszukujesz profesjonalisty w czyszczeniu? Skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto zdecydować się na czyszczenie dywanów? Skorzystaj z usług w mieście Jasło

Często wyposażamy wnętrze naszego mieszkania w dywan w momencie, gdy pojawiają się dzieci. Dywan lub wykładzina świetnie izoluje oraz zapewnia ciepło nie tylko bawiącym się na ziemi pociechom, ale również dorosłym, którzy uwielbiają przemieszczać się na boso. Dywan jest niestety również doskonałym miejscem dla roztoczy, które są bardzo alergizujące. Pranie dywanów to skuteczny sposób na pozbycie się niechcianych drobnoustrojów. Jeśli mieszkasz w mieście Jasło, zachęcamy do skontaktowania się z nami i skorzystania z usług profesjonalnego prania. 

Warto zdecydować się na odświeżenie dywanów również dlatego, że w ramach usługi nanosimy środek do efektywnej eliminacji roztoczy. Działa on do 9 miesięcy, jest nietoksyczny, bezpieczny dla dzieci i zwierząt domowych.

Pranie dywanów pozwala na zabezpieczenie ich przed kolejnymi zabrudzeniami – czyścimy dywany w mieści Jasło

Dywany uzupełniają design wnętrza oraz są miłe i przyjemne w dotyku. Jednak wykładziny są narażone na plamy, szczególnie te trwałe – z wina, kawy czy soków. Czyszczenie dywanów to nie tylko doraźne usunięcie najtrudniejszych zabrudzeń. Jak to wygląda w praktyce? Możesz przywieźć do wyczyszczenia swój dywan, a my dodatkowo go zaimpregnujemy. Dzięki temu będziesz miał pewność, że stanie się on zabezpieczony przed kolejnymi trudnymi zabrudzeniami.

Pranie dywanów pozwala również na skuteczne usunięcie nieprzyjemnych zapachów. Jako profesjonalna firma czyszcząca odpowiednio dostosowujemy środki piorące do zabrudzeń, usuwamy źródło nieprzyjemnego zapachu, hamując rozwój bakterii i grzybów w zabrudzonym miejscu.

JASŁO / KROSNO I OKOLICE  

tel. 607 931 411