PRANIE I CZYSZCZENIE DYWANÓW / WYKŁADZIN / TAPICEREK     

JASŁO / KROSNO  I OKOLICE 

Profesjonalne usługi prania i czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych i samochodowych

tel. 607 931 411

Czyszczenie narożników - Szuruburu Jasło

Czysty narożnik – komfortowy wypoczynek

Nie musisz wymieniać zabrudzonych mebli! Regularne czyszczenie narożników jest niezwykle skuteczne i pozwala utrzymać kanapę w bardzo dobrym stanie przez lata. Zapraszamy do kontaktu z firmą specjalizująca się w praniu tapicerek meblowych w mieście Jasło.
Utrzymanie kanapy lub narożnika w czystości jest naprawdę trudne. Szczególnie, jeśli w domu są zwierzęta, które zostawiają zabrudzenia oraz sierść. Kanapa powinna zostać utrzymana w czystości również w domu, gdzie znajdują się dzieci. To one często spędzają czas na tapczanie, bawiąc się lub drzemiąc. Dlatego nieestetyczne zabrudzenia, nieprzyjemne zapachy lub roztocza powinny być regularnie usuwane.

Profesjonalne czyszczenie narożników w rozsądnej cenie w mieście Jasło

Szczególnie trudne w utrzymaniu czystości są – większe niż standardowe kanapy czy wersalki – narożniki. Jeśli dodatkowo są w jasnym kolorze – wszystkie plamy i zabrudzenia wynikające z codziennego użytkowania stają się bardzo widoczne. Czyszczenie narożników pozwoli Ci odświeżyć kanapę i zabezpieczyć ją przed brudem na długi czas. 
Podczas czyszczenia stosujemy najwyższej jakości środki piorące, które są w pełni bezpieczne dla dzieci oraz zwierząt. Dodatkowo impregnujemy materiał, z którego wykonany jest narożnik, dzięki czemu staje się on odporny na kolejne zabrudzenia. Warto regularnie dbać o swoje meble, dlatego zapraszamy do kontaktu. Zapewnimy czystość i świeżość meblom w Waszym domu. Korzystanie z nich stanie się niezwykle przyjemne, a dbanie o nie bardzo łatwe!

JASŁO / KROSNO I OKOLICE  

tel. 607 931 411